parallax background

KURUMSAL WEB TASARIMŞirketinizin çevrimiçi bir varlığa mı ihtiyacı var?

Modern bir arayüze sahip, içerik eklenebilir ve tablet, mobil ve masaüstü kullanıcılarına duyarlı, iş odaklı web sitenizi tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Şirketinizin web'de var olmasının hayati önem taşıdığını anlıyoruz. Web siteniz çevrimiçi mağazanızdır. Potansiyel müşterilere hikayenizi anlattığınız yer burasıdır.

İşletmeniz için yeni ve kurumsal bir web site mi yaptırmak istiyorsunuz? Ya da kendi blogunuzu veya web sitenizi oluşturmak istiyorsunuz? Makul bir fiyata profesyonel hizmetler sunuyoruz. Tablet dostu ve mobil uyumlu olarak dinamik, içerik eklenebilir, modern bir arayüz sunuyoruz. Web siteniz işletmenizi tanıtır, sizin için yeni bir potansiyel müşteri tabanı oluşturur. Web sitenizde, ziyaretçilerinize ulaşmak için doğrudan etkileşimler mümkündür.

Web siteniz, şirket imajınızın bir yansımasıdır.

Sizin için bir web sitesi geliştirdiğimizde, bunun işletmenizin gerçek ve canlı bir temsili olduğundan emin olmak için çok çalışıyoruz. Sitenizi ziyaret eden kişilerin firmanız hakkında kendilerini iyi hissetmelerini ve orada buldukları içerikle ilgilenmelerini sağlamak istiyoruz. Müşterilerin siz, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinebilmesi için görsel olarak çekici ve gezinmesi kolay bir site oluşturuyoruz.

Web siteniz, insanların siz çevrimiçi olduğunuzda gördükleri ilk şeydir. Potansiyel bir müşteriye kapınızı açmanın çevrimiçi karşılığıdır. Kurumsal bir Web sitesi ile potansitel müşterilerinizi ve nasıl görüneceği konusunda bir deneyim yaşarsınız. Gelişmiş teknolojilere sahip, duyarlı ve tüm cihazlar için erişilebilir, şirketinizin benzersizliğini yansıtan yeni bir görünüme sahip web siteleri oluşturuyoruz. . Mai Medya Creative, şirketiniz için çeşitli web sitesi tasarım hizmetleri sunar. Arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmeniz için gezinmesi kolay ve tasarımlarımıza arama motoru optimizasyonu oluşturan duyarlı web siteleri sağlıyoruz. Ayrıca site incelemeleri, e-posta pazarlama ve barındırma, özel logolar ve daha fazlasını sunuyoruz.
Kişiselleştirilmiş veya şirkete özel web tasarım hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin.
* Sağlamış olduğunuz bilgiler KVKK kapsamına göre işlenecektir. Detaylı bilgi için tıklayın.